Hydromenič F. Explorer

Bronkaři, Exploreristi a 150kaři máte prostor...
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Autor tématu
slavo1976
nováček
Témata: 1
Auto: ford explorer

Re: Hydromenič F. Explorer

Příspěvekod slavo1976 » Ne 26.11.2017, 12:41

Ale ten čudlík nie je na palubke, ale na konci riadiacej páky. Pri stlačení sa na palubke rosvieti na oranžovo OD. No a pri vypnutí to je keď kontrolka zhasne tak by to malo začať radiť 5 stupeň. A ak nie tak môže byť aj problém s tým vypínačom.

BlackflamesIczI
Legenda fóra
Témata: 20
Auto: Zavislost na Fordech 4x explorer
Místo/Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BlackflamesIczI » Ne 10.12.2017, 5:13

majer napsal:To ty automaty tak padaj?

jako kvuly poctu hydromeniců co mam na vyhoz ? jsou z aut co beru na dily a stary hydro da jen blbec takze je vyhazuju do srotu , a automaty drzi pokud nejsou lidi debilove a meni oleje i z tesnenim pod desku jak je to predepsane coz je problem . U aut co delam automaty jdou hydra vymenym zpusobem takze z nich nezustavaji
Naposledy upravil(a) BlackflamesIczI dne Ne 10.12.2017, 5:20, celkem upraveno 1 x.
Kompletní přestavby offroadu a jiných vozidel, montáže LPG. Repas automatů. Výroba nerezových výfuků a dily ze států za rozumné LOVE . Strakonicko 725 505 674 http://www.ffauto.cz
Brzy Blackflames.cz

BlackflamesIczI
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BlackflamesIczI » Ne 10.12.2017, 5:16

Duchy napsal:Můžu sem poslat taky jeden dotaz at nezavádím nové téma? nejde mi na převodovce poslední kvalt , při rychlosti 80km/h to točí necelých 3 tisíce, což mě neva jezdím kolem komejna, ale majitel před tím tvrdí že na to jezdí několik let jak moc se toho mám bát, či kolik by stála oprava ? mám ho druhej den, díky Jikra

nezamyka ti to bud solenoid deska nebo hydro cenu ti dopredu nikdo nerekne , zkus diagnostiku a realny data a trochu to omezis co by to mohlo delat kazdopadne nejezdit moc je mozny ze je to tesneni za par korun a akorat neco dojebes
Ze te to netrapi je super ale zjednodusene jestli mas odfoukle tesneni nahore tak ztracis tlak a lockapove spojky delas pomalu obrus a ten ti napade do desky (16 000,- ) a pak ti nezustane jina moznost nez totalni repas ( ne tesneni a malej kit) a na to si priprav 50k pokud to ma fungovat a nema to bejt ze sracek z ebay co vydrzi par mesicu v lepsim pripade
Kompletní přestavby offroadu a jiných vozidel, montáže LPG. Repas automatů. Výroba nerezových výfuků a dily ze států za rozumné LOVE . Strakonicko 725 505 674 http://www.ffauto.cz
Brzy Blackflames.cz

Duchy
Diskuzní Guru
Témata: 2
Auto: Nissan Patrol GR y60 2,8td,
Místo/Bydliště: Jablonecko
Věk: 30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Duchy » Čt 22.02.2018, 20:36

BlackflamesIczI napsal:
Duchy napsal:Můžu sem poslat taky jeden dotaz at nezavádím nové téma? nejde mi na převodovce poslední kvalt , při rychlosti 80km/h to točí necelých 3 tisíce, což mě neva jezdím kolem komejna, ale majitel před tím tvrdí že na to jezdí několik let jak moc se toho mám bát, či kolik by stála oprava ? mám ho druhej den, díky Jikra

nezamyka ti to bud solenoid deska nebo hydro cenu ti dopredu nikdo nerekne , zkus diagnostiku a realny data a trochu to omezis co by to mohlo delat kazdopadne nejezdit moc je mozny ze je to tesneni za par korun a akorat neco dojebes
Ze te to netrapi je super ale zjednodusene jestli mas odfoukle tesneni nahore tak ztracis tlak a lockapove spojky delas pomalu obrus a ten ti napade do desky (16 000,- ) a pak ti nezustane jina moznost nez totalni repas ( ne tesneni a malej kit) a na to si priprav 50k pokud to ma fungovat a nema to bejt ze sracek z ebay co vydrzi par mesicu v lepsim pripade

Ahoj , moc děkuji za odpověd, nějak se mi nedařilo sem přihlásit, zapoměl jsem heslo :lol:
No majitel předchozí s tím jezdíl už několik let takle, je to auto autoškoly takže to najezdilo asi hafec kiláků, ted jsem taky zjistil že nejde redukce , takže to stím může mít možná taky něco co dočinění ne? jinak auto do kopce i v terenu bez problémů, problém nastal když jsem vezl na platě z pili tři balíky do kopečka tak auto po chvíli uplně stratilo vejkon a prostě nejelo (nebo jelo ale bez valníku), po tom co to vychladlo všecko, respektive druhej den, už to zase mělo sílu jako před tím , ale po zatížení si myslím že se to bude opakovat, někdo tam měnil olej, tak buh víc co s tím provedl špatného,
Nově Ford Explorer V6 r.v. 98
Nissan Patrol Y60 2.8 GR wagon
Jeep Grand cheroke 4.0 R6
a ford transka valníková již po smrti!

BlackflamesIczI
Legenda fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BlackflamesIczI » Ne 25.03.2018, 17:40

no pokud s tim nekdo tahal a nevypnul O/D tak je hydro po smrti a prehriva se normalni vec
Brzy Blackflames.cz

Vrátit se na “Ford”